Nemusíte dokladovať príjem, a aj tak dostanete pôžičku

Niektorí poskytovatelia neoverujú Váš príjemSúčasný človek sa nachádza v ťažkej situácii aj napriek jeho snahe sa z nej dostať. Nízke platy majú za následok, že čoraz viac ľudí sa musí uskromňovať. Pokiaľ sú v rodine dvaja alebo viac zarábajúcich, o to lepšie. Ak sa však musí slobodná matka starať o svoje deti, môže to byť o čosi náročnejšie. Hoci deti a ženy zjedia menej, ako muži, vždy nabehne nejaká položka, ktorá si žiada okamžitú investíciu. Najproblematickejšie to zvykne byť vtedy, ak je týchto položiek za jeden mesiac viac.

Ak máte nižší plat a výdavky navyše, odteraz už nemusíte dokladovať príjem, a aj tak dostanete pôžičku. Ak by ste o ňu chceli požiadať, stačí si kliknúť na označené slovné spojenie a budete presmerovaný na toho najlepšieho poskytovateľa daného produktu na domácom trhu. Samozrejme, vyššie sme uviedli len príklad situácie, ktorá vás môže postaviť do nepríjemností, tých situácií môže byť omnoho viac. Za spomenutie stojí záujem médií o túto tému. Poďme sa však povenovať tomuto konkrétnemu produktu, ktorý by mal vaše problémy, ak nie úplne, tak aspoň dočasne vyriešiť. V prvom rade však zdôrazňujeme, že pôžička bez dokladovania príjmu je nebanková, teda ju poskytujú jedine nebankové spoločnosti.

Pre koho je určená?

Pôžička bez dokladovania príjmu nie je určený len pre slobodné ženy, alebo pre ženy na materskej, ale aj pre nezamestnaných, pre dôchodcov, pre študentov, pre živnostníkov…v skratke pre každú osobu, ktorá dosiahla 18. vek života. Žiadajte však o ňu len vtedy, ak viete, že ju budete môcť splatiť do vopred stanoveného termínu.

Peniaze na účet aj ihneď do 24 hodín!

Pokiaľ potrebujete financie čo najrýchlejšie, možno aj do 24 hodín, tak pôžička bez dokladovania príjmu je skutočne rýchla, pretože vám žiadané peniaze vie na váš účet doručiť aj do 10 minút od schválenia žiadosti. Treba však vedieť, kde hľadať, o čom si povieme nižšie. Rýchlosť doručenia a schválenia žiadosti závisí nielen od toho, koho žiadate, ale aj od toho, koľko žiadate. Čím viac pýtate, tým dlhšia býva doba vybavenia. Pozrime sa teda na sumy a na ich jednotlivé lehoty.

Limitovaná suma

Pôžička bez dokladovania príjmu ihneď vám vie peniaze ponúknuť do 24 hodín, ak o ňu požiadate online. Žiadať môžete o sumy do 350 eur, no je možné sa stretnúť aj s 500 eurami. To znamená, že požiadať môžete aj nižšie sumy. Väčšinou sú bez náročných kritérií na získanie, teda dostupné sú aj bez registra či bez ručenia. Splácajú sa do 30 dní a ich úroková sadzba sa pohybuje okolo 25%.

Pokiaľ by ste potrebovali vyššie sumy, tak rýchla pôžička bez dokladovania príjmu vám vie poskytnúť aj do 5 000 eur, no jej podmienky na získanie budú náročnejšie. Určite budú kontrolovať register a niektorí poskytovatelia môžu požadovať ručenie nehnuteľnosťou. Doba vybavenia tohto produktu býva do 4 dní, pričom jeho splatnosť je aj niekoľko mesiacov, prípadne rokov. Úrok je opäť na vyššej úrovni, okolo 25%.

Môžete sa stretnúť aj s tým, že vám nebanková pôžička bez dokladovania príjmu poskytne ešte vyššie sumy, no tu musíte počítať s ešte náročnejšími kritériami a s vysokým úrokom. Pokiaľ však patríte k žiadateľom s nízkym mesačným platom, žiadať o vyššie sumy vám neodporúčame.

Od koho ich získať čo najvýhodnejšie?

Aj takto si môžete prilepšiťAko sme si povedali už vyššie, rýchla pôžička bez dokladovania príjmu je nebanková, takže by ste sa zbytočne obracali na pomoc bankových inštitúcii, ak chcete tento produkt za tejto podmienky. Takisto chceme dodať, že nie všetky nebankové spoločnosti ich poskytujú, pri niektorých je potrebné dokladovanie. Ak však nemáte čas na hľadanie, kliknite si na stránku, ku ktorej sa dostanete, aj keď si kliknete na hore označený výraz. Vypíšete jeden online formulár, odošlete ho a potom už len čakáte na odozvu.

Daná stránka pracuje len s takými poskytovateľmi, ktorí majú mnoho pozitívnych odoziev zákazníkov, čiže ich neserióznosti sa vôbec nemusíte obávať. V každom prípade, ak by ste si vašu odoslanú žiadosť rozmysleli, vždy ju môžete zrušiť a to vtedy, keď vám pracovník spoločnosti zavolá, aby ste svoju žiadosť potvrdili. To, že na danej stránke môžete pôžičku bez dokladovania príjmu získať čo najvýhodnejšie znamená, že ju môžete získať:

online, čo vám zaručuje rýchle spracovanie a vybavenie žiadosti v pohodlí domova

bez registra, čo do okruhu žiadateľov pridáva tých, ktorí aktuálne majú nejaké podlžnosti vo finančných inštitúciách

bez ručenia nehnuteľnosťou, čo sa týka hlavne súm do 500 eur (prípadne 5 000 eur), takže sa nemusíte báť toho, že ak budete meškať so splátkou, tak vám zoberú strechu nad hlavou.

Ako sme sa už zmienili vyššie, pokiaľ si nie ste istý, či sumu budete môcť vrátiť, radšej o ňu nežiadajte. Každý deň meškania splátky váš dlh len zvyšuje a stavia vás do nevýhodnej situácie, ktorá môže viezť k zápisu do registra dlžníkov. Ak sa ale stane niečo nečakané, pre čo nebudete mať dostatok peňazí na vrátenie sumy, upovedomte o tom poskytovateľa tohto produktu, ktorý vám povie, ako pokračovať.

To, že rýchla nebanková pôžička bez dokladovania príjmu, ktorá je dostupná aj ihneď do 24 hodín, ešte nemusí predstavovať zderstvo, vám dokáže aj iný online článok, ktorý si môžete prečítať tu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.